Sklep Techemznaki znaki bhpInformacje

Kategoria: biznes
Dodany: 2018-08-23


foto
Tworzenie stron Szczecin

foto
Skuteczne odchudzanie sposoby

Sklep Techemznaki znaki bhp

Zajmujemy się produkcją znaków bezpieczeństwa od 25 lat. Ogromne doświadczenie naszej firmy ma wpływ na jakość wykonywanych przez sklep.techemznaki.pl nas produktów. Zajmujemy się produkcją znaków wykorzystując surowce najlepszej klasy, spełniając wszelkie możliwe standardy.

Od długiego czasu, jako jedni z przodujących liderów na rynku, używamy nowatorskich i ulepszonych produktów fotoluminescencyjnych. Przy produkowaniu posługujemy się nowej generacji ploterami. Znaki drukowane są zarówno na folii jak i na płycie fotoluminescencyjnej. Dzięki temu nasze znaki są dobrze dostrzegalne przy słabym świetle , na co znaczący wpływ ma pokrycie specjalną farbą zawierającą pigment emitujący światło. Znaki powinno się chronić przed wygięciami i zarysowaniami, które mogą naruszyć ich powierzchnię poprzez naderwanie świecącego materiału.

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele rodzajów znaków bezpieczeństwa, w tym znaki ewakuacyjne, przeciwpożarowe i bezpieczeństwa drogowego. Znaki te przez ujednolicone oznaczenia, zapewniają bezpieczeństwo dzięki informowaniu osób o zasadach i występujących zagrożeniach powiązanych z danym obszarem. Produkowane przez nas znaki bezpieczeństwa spełniają wszelkie narzucane normy, zatwierdzone w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie wyrobów, które służą zapewnianiu ochrony zdrowia, życia oraz mienia, a także bezpieczeństwa publicznego. Przestrzegamy wszelkich zasad dopuszczania i wydawania tych wyrobów do użytku publicznego.

Produkujemy dla klientów również znaki bezpieczeństwa i higieny pracy, spełniające wytyczne ,które stawia Unia Europejska, zgodne z przepisami Państwowej Agencji Pracy, opracowane przez naszych ekspertów, trwałe i łatwe w montażu.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą znaków bezpieczeństwa.

Tagi dla artykułu

biznes, online