Usługi lokalne


Biuro prawne Stargard Pomoc prawna Stargard

Biuro prawne Stargard Pomoc prawna Stargard Biuro prawne to miejsce tworzenia zawodu poprzez prawnika i zespół ludzi tam pracowników. Oprócz konsultingu w zakresie norm i obowiązków prawnych, kancelarie reprezentują klientów przed sądami i organami administracji, przy transakcjach biznesowych, negocjacjach a także wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomocną dłoń prawna. Wspólnikami w spółkach cywilnej, jawnej i partnerskiej oraz komplementariuszami.

Dodany: 2018-08-03 | Kategoria: Usługi lokalne
Komentarze: 0


Okna pcv Szczecin

Okna pcv Szczecin MS to więcej niż tylko okna, to nowoczesne spojrzenie na świat. Szczecińska firma MS Okna to przodownik na rynku stolarki okiennej. Okna MS to nasza pasja, zaufało nam tysiące klientów. Dostawca okien MS oferuje nieszablonowe rozwiązania okienne na rynku. Pewny przedstawiciel firmy MS Okna dostarcza najwyższy.

Dodany: 2018-07-17 | Kategoria: Usługi lokalne
Komentarze: 0


Terapia Szczecin

Terapia Szczecin Centrum Terapii Poznawczo-behawioralnej tworzy zespół wyszkolonych i certyfikowanych psychoterapeutów i psychologów, którzy oferują profesjonalną opiekę w temacie zdrowia psychicznego. Dobieramy najlepszą dla pacjenta formę terapii, w oparciu o obserwacje, wywiad i wielkie doświadczenia naszego personelu w zawodzie. Dajemy wsparcie, umożliwiające poprawę samopoczucia klienta oraz jego samodzielność w rozwiązywaniu problemów. Psychoterapia Poznawczo-Behawioralna.

Dodany: 2018-07-17 | Kategoria: Usługi lokalne
Komentarze: 0